Pojď se vyzpovídat

20 kg za měsíc.

20. června 2015 v 20:46 | Slečna bez tváře
Jednou jsem byla na takový přednášce, kde holka vyprávěla o anorexii. Takový ty klasický bláboly(u know how i mean..), jakože se prostě na sebe nemohla koukat v zrcadle, tak přestala žrát. Zhubla 20 kg za měsíc. Potom už jen vyprávěla o tom, co ji všechno ta nemoc vzala. Jak nemohla spát, padaly ji vlasy, neměla sílu nic dělat, jak má v píči snad všechny orgány v těle a jak si vyčítá jaká to byla kráva. Ne že bych se zajímala nějak o anorexii nebo tak, ale fakt mě ta přednáška vzala a docela mě to donutilo se zamyslet, že bych tu nemoc asi nepřála i tý největší svini.(Kecám, jen ať trpí, krávy.) Ale o tom tu teď nechci mluvit.
Po úplným konci, když jsem chtěla odcházet, jsem jen slyšela " Sakra, 20 kg za měsíc? Když to dala ona, tak musím i já." Prošla jsem minimálně kolem třech skupin dilinek, který se bavily o úplně tom stejným. Slyšely pouze jen to 20 Kg za měsíc, 20 Kg za měsíc, 20 Kg za měsíc. Jeden z důvodů, proč možná i ty čteš tenhle článek a tajně doufáš, že jsem napíšu podrobný jídelníček a nebo třeba jen věříš, že existuje nějaká speciální pilulka a nebo mastička, po který bys měla postavu jako nějaká ta minda z Instagramu, který pravidelně sleduješ profil. Proč?
Uff, jsem lehčí, takže teď budu mít i lehčí život. Tohle nás učí. Časopisy, Internet, Filmy. Všechno se točí kolem ideálů krásy, který mají svoje pravidla. Řeknou ti, jak se oblíkat, jak se malovat, jakou mít postavu, jak velký mít konto, abychom zapadli. Nikdo nechce ošklivou a tlustou herečku v hlavní roli. Nikdo nechce koukat na velrybu na hlavní straně časopisu. Tohle je přece špatně. A nebo jsme se to jen naučili vnímat jako špatnost? Proč se snažíme furt vypadat jako ony, když jsou to jen figuríny. Nejsou opravdový. Na ulici bychom si jich ani nevšimly. Jsou doopravdy úplně obyčejný. Někdy dokonce ošklivý.
Zvětši si prsa, jestli chceš. Uprav si nos. Klidně si i zhubni, nežer, breč, trp, ale fakt ti to za to stojí? Tomu klukovi se stejně pravděpodobně nebudeš líbit. Ty falešný kamarádky stejně nijak neoslníš.. Buď svá, tak jedině budeš šťastná.

Feminismus

17. května 2015 v 10:20 | Slečna bez tváře
Čím to sakra je, že kdykoli se řekne slovo feministka, představím si nějakou zakomplexovanou běhnu, která nezažila "bang bang bangity bang" snad věčnost? Feminismus měl pro nás holky dost velkej význam a já jsem hrozně ráda, že se v minulosti objevily bojovnice za ženský práva. - Teď se už konečně s každým vyjebává skoro stejně! Ale pro co bojovat v dnešní době? O čem kurva je ten dnešní feminismus? O nenávisti k mužům?
Zcela určitě ne, ale jelikož existuje nekonečno vypatlaných ženštin, vytvořily z toho nové směšné až absurdní hnutí, který říká, že každá feministka by nejradši každýmu chlapovi přišila vagínu, sobě čuráka a pořádně s ním vyjebala. Vlastně ne, dnešní feministky by spíš chlapovi uřízli ptáka a vyhodili ho do drtičky odpadů. Ženy jsou bohyně, chlapi jsou prasata. Ani přesně netuším, o co těm šťabajznám jde, asi chtějí jen ovládnout svět a chlapi používat jako otroky na vodítku, ale je tohle opravdu feminismus? Naah, spíš bych to nazvala sexismem a misandrii.

Feminismus neznamená žádný holky versus kluci. Nejde vůbec o to bejt lepší, ale na stejný úrovni. Chlapi můžou dělat ženský práce a ženy zase ty mužský. Třeba že kluci můžou dělat balet a holky zase hrát fotbal. Ženy potřebují chlapy. A chlapi zase potřebují ženy. Žena miluje svého muže a muž miluje svojí ženu. Navzájem se respektují. O tom to celé je.. o rovnocennosti a dohodách. Jenže my se stejně navzájem využíváme..

Takže kluci, pokud Vám holka řekne, že je feministka, neznamená to hned, že vám chce uříznout péro.


Žena = Muž
Žena > Muž
Feministky se snaží o to první, ne o to druhý.

Já se nepovažuju za nějakou velkou vyližtemiprdel feministku. Jen jsem chtěla vysvětlit, jak se věci mají. Asi mi bylo feministek líto, že si o nich všichni myslí, že to jsou bláznivý krávy.

I did it before it was cool.

13. března 2015 v 19:57 | Slečna bez tváře
Je mi docela u prdele, co kdo poslouchá, ale nemůžu říct, že mě trochu neznepokojuje, když vidím holku, co má první den na sobě triko Nicki Minaj druhý den přesedlá na Nirvanu. Což mě přivádí k otázce - Kdy se Nirvana stala takovým hitem mezi fanynkami JB,1D a podobými sračkami popovými zpěváky?
Nirvana. Bože, ja na tý kapele vyrůstala a teď když vidím ty holky, co postujou na Facebooku Smells like teen spirit a píšou k tomu "můj Kurtíček nikdy neumřel." mám sto chutí jim narvat do prdele hasicí přístroj a vytáhnout ho pusou.
Je to zcela jistě jejich věc, ale znát jednu písničku od určitý kapely a považovat se za fanouška velkýho jak hovado je prostě pro mě nevypočitatelně zvláštní. A to teď nemyslím jenom Nirvavu, ale i jiný kapely. A taky nemyslím jen kapely, ale vlastně prakticky všechno! Filmy, knížky, zvyklosti, myšlenky.. Jsou všude! Moment.. Ilu.. co..?
Přestaňte si hrát na hipstery a na nějaký cool 90's kids, když jste se narodili v roce 99, prosím.
Líbilo se mi, že tak před třemi lety tohle nebylo cool. Nebylo cool všechno, co teď cool je a mě to sere. Za všechno můžou hipsteři, nebo kdo to vlastně je. SHOŘTE!
Kindergangu, jenom do mě!

Girls be like..

27. listopadu 2014 v 16:27 | Slečna bez tváře
Proč nějaký holky radši řeknou, že spali s milióny kluky, než aby přiznali, že jsou ještě virgínie? Co je na tom tak špatnýho? Je lepší být děvka než panna? Je to snad ostuda? No to mě poser, teď fakt nevím, jestli jsem já ta pošahaná, a nebo jen všichni ostatní v mém okolí.
Taky jsem si hodně všimla, že dnešním hitem je se fotit polonahá/nahá. Ale jó, dá se ještě pochopit, když se holka svlíkne pro peníze. Kurva dá se to pochopit. Ale pro pojebaný lajčíky a nový followery je to zoufalost level 749529643. Ať jim je 13 nebo 17. Ať už tu fotku můžou vidět jen přátelé, nebo všichni.. Mluví se o tom! Ví to každý. Ví to každý kromě té slečny na fotce. Jako jo, když vidím fotku svlečenýho kluka, tak je to jako "Daaaaaaaaaamn... pokračuj." Ale s kluky je to jiný. Jsou to nevinní zmrdi. U nich je tohle bráno jako hrdinství. Jsou největší borci, když zlomí srdce několika dívkám nebo když si dají na fejsbuček fotku své vymakané postavy.
#NOHATE chill out. Nechci znít jako nějaká haterka holek a jejich super fotek. Když to máš, tak to ukaž, ano ano. Jen má to cenu se takhle prodávat Internetu?

Slečny, to co schováváte pod tričkem a kalhotami máte ukázat svýmu vyvolenýmu a né celému světu.

Všichni jednou umřeme.

15. listopadu 2014 v 14:09 | Slečna bez tváře
Jsme v začarovaným kruhu.
Každý z nás tvrdě maká (jako jo, už jen pobyt v tý škole je někdy velká dřina.) aby se měl jednou dobře. Ale kdy se budeme mít teda dobře? Až budeme každý den chodit do práce s mizerným platem a budeme se snažit uživit naše rodiny nebo sami sebe? (Nepočítám takový ty děti z bohatých rodin, který nežijou pomalu ani 1/ 6 století a už mají procestovaný celý svět.) Jde o peníze. PENÍZE, PENÍZE, PENÍZE. Abychom se měli dobře, potřebujeme peníze, ale ty nebudeme mít, když nebudeme tvrdě pracovat, ale když budeme tvrdě pracovat, přijdeme o život, přijdeme o to "Až se budeme mít dobře". A nakonec skončíme v domově důchodců (Lol, ta představa, že naše generace bude v 70ti mít ještě instagram a bude fotit svoje nahý těla, důchodčí jídlo, selfie a.. Dobře, končím) a budeme se litovat a modlit se, ať umřeme co nejdřív. Takže vlastně co se nejvíce vyplatí?

You're not special. Přiznejme si, že o většině z nás se jen těžko budou učit malé děti za pár let v učebnicích dějepisu, nebo o nás číst v novinách. Nikdy nebudeme nějací hrdinové. Jen bezvýznamní obyvatelé této planety. O důvod víc, proč neřešit kraviny a užívat si života.
Come on, guys. Mladí jsme jenom jednou. Stáří bude trvat kurevský dýl. Jako staří budeme mít důvod sedět u počítače a celý dny nic nedělat. Už na to budeme mít plné právo, protože budeme mít skvělou minulost, ale tu nezažijeme, pokud budeme dělat to, co bychom správně měli dělat až jako staří a neschopní (Ano, deprese a emaření tam patří taky.)
Omg, to je na mě tak moc deep článek, že ho pomalu ani nevidím. Zkrátka je prostě zbytečný si říkat "Až jednou..." "Od zítřka ..." a naše podobný lži, který každý moc dobře zná. Ser na to, začni dneska. Oblíkej se jak chceš, poslouchej co chceš. Žij. Máme všichni jen jeden pokus.

Kouření (Neblbni, myslím to nezdravý)

3. července 2014 v 23:44 | Slečna bez tváře
Hvězdy nám nepřály - Haha, docela by mě zajímalo, jestli kvůli té knížce někdo přestal kouřit

Každej by vám teď asi řekl, že dnešní doba je hrozná a zkažená. Že kouří malý holky, které si stěžují na svůj těžký život a nebo malí kluci, co se chtějí zviditelnit. Furt je docela dost kuřáků, ale ne tolik, jako třeba před třiceti lety (nebo dřív? nebo dýl? I don't fucking know), kdy ještě si většina myslela, že cigarety nejsou tak škodlivý (Teda všichni to nejspíš věděli, ale nemluvilo se o tom. Haha, trochu mi to připomnělo našeho učitele na škole, který měl poměr se studentkou.)
Každej má asi jiný názor na kouření cigaret a hlavně v tom každý vidí jiná negativa a pozitiva. Ok, spíš v tom každý vidí maximální negativum. Já si nemůžu pomoct, ale přijde mi, že kouření cigaret maximálně lidi sbližuje. Pokud kouříte, máte najednou víc přátel (WTF, JAK JE TOHLE KURVA MOŽNÝ) a to teď nemluvím jen o cigaretách, ale i o alkoholu.
Takže začni kouřit a chlastat a jsi za vodou. Ne, takhle to nemyslím. Samozřejmě, že jsou cigarety škodlivé, MYSLI NA SVOJE PLÍCE, BITCH. Ale zase mi přijde špatný ty lidi kvůli tomu takhle odsuzovat. I když půlka lidí kouří právě kvůli tomu případu, že chtějí mít víc přátel, tak se tu stejně najde i druhá půlka, co k tomu má nějaký důvod. (No tak i tak, prý není moc dobrý, když se líbáte s kuřákem) Líbí se mi, jak nejde z tohoto článku vydedukovat, jestli jsem kuřák nebo ne. MUHAHAHA.
Zkrátka - ať si dělá člověk to, co chce, stejně dřív nebo později umře (Ups, není tohle moc krutý? Nezní to moc emařsky? To je fuk.)

Karma - co je dobro a co je zlo?

22. března 2014 v 13:31 | Slečna bez tváře
(These are the things, the things we lost, the things we lost in the fire fire fire ♫)

Docela jsem zaznamenala to, že hodně lidí věří v karmu aneb dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Já jsem spíš taková realistka, která v tohle chtěla věřit, ale nepřišlo jí to dostatečně logický. Ale musím uznat, že je to velice dobrá teorie. Ale jak můžeme vědět, že člověku pomáháme? Jak můžeme vědět, že mu to prospívá? Jak můžeme vědět, že je to dobře? Možná, že se snažíme pomáhat, ale třeba člověku spíš škodíme. Hodně lidí totiž na vše kouká jen z jednoho pohledu. Například matka a dcera. Dcera má nadváhu a matka si přeje, aby zhubla. Matka dělá vše pro to, aby jí pomohla. Nakonec jí pomůže, ale neuvědomuje si, že dceři způsobí deprese a třeba anorexii a pak smrt. (Lol, to je první, co mě napadlo. Don't judge me.) Takže jak se k ní má teda karma zachovat? A nebo vrah, který zabije nějakého sadistického úchylotyrana. Sice je špatný, ale zbavil se člověka, který by nejspíš ublížil mnoha životům. Takže vlastně udělal něco dobrého, ne?
Každý na tohle má jiný názor. Ale jediné co chci tímhle článkem říct je, že mi přijde stupidní něco rozdělovat na DOBRÉ a ŠPATNÉ. Protože neexistuje NIC a NIKDO, kdo by byl úplně svatý a nebo totálně zlý. V každém (Ano, v KAŽDÉM) je půlka dobra a půlka zla, jen ji každý vidí jinak. A právě proto nemůže podle mě karma existovat.

Horoskopy

6. března 2014 v 13:46 | Slečna bez tváře
Horoskopy mi vždycky přišly jako největší pičovina světa. Pořád nechápu, jak si někdo může koupit časopis ala bravíčko kvůli horoskopu, kde ti napíšou úplný hovno a nebo takovou tu vychcanou řeč, která vlastně padne na každýho. Jenže jednou, když jsem dělala doprovod mé mámě při jejím srazu kamarádek a ony se o tomhle tématu začaly bavit, docela mě to překvapilo a zaujalo. Na těch horoskopech možná něco pravdy bude, když se o to začnete pořádně zajímat. Nemyslím takový to "Jsi kozoroh, tím pádem se zítra budeš mít skvěle a potkáš svojí vysněnou lásku, ale pozítří budeš mí na hovno den, deal with it.", ale spíš to, jak tě charakterizuje to znamení. Třeba znamení Beran. Přísahám, že všichni v tomhle znamení, co znám, jsou neuvěřitelní sviňácký rejpalové. Nebo třeba já jsem Štír. Když jsem četla tu charakteristiku jako "Touží po uznání, dokáží maskovat své city, jsou tvrdošíjní v názorech" říkala jsem si: Holly fuck! That's fucking me!
Asi je jasný, že se to nebude shodovat u každého. Jen říkám, že mě dost překvapilo, že znamení zvěrokruhu mě má tak prokouknutou.
Proto se ptám vás, obyčejných mudlů, sedí na vás taky znamení zvěrokruhu? Čtete si horoskopy?
Signs of the zodiac vector art
 
 

Reklama