Kecy, co nikoho nezajímají

Party stuff

20. července 2015 v 15:41 | Slečna bez tváře
Mám ráda své alkoholové přátelé.
To jsou takoví ti přátelé, s kterými se bavíte jen když jste opilí. Jako střízliví si nerozumíte(možná si ani rozumět nechcete), ale když do sebe kopnete pár panáků, najednou jste si vlastně úplně souzeni.

Po delší době jsem zavítala do jednoho klubu a.. KURVA CO TO JE? Vždyť tý holce nemohlo bejt ani 15. Co tu dělá? Každej kluk vypadal úplně stejně. Stejně účes, stejnej gymsack, stejnej výraz ( Výraz, který vás nutí jim dát přes držku. ) A ještě k tomu všichni chodili pohromadě! A holky.. Všechny červený pusy a všechny kraťasy a nebo kalhoty s vysokým pasem. Do háje, proč ty super věci se staly tak mainstream? Normálně takhle po lidech nečumím, ale byla jsem holt v divný alkoholový fázi.
Každý vypadal tak mladě. Každý byl hrozně moc opilí po jednom drinku. Taky jsem tak vypadali? Taky jsem to dělali?

Všimli jste si někdy, že když posedáváte s partou (nebo ji vidíte v televizi, nerdi.), kde se vyskytuje nějaký pár (většinou to jsou toho kluka kámoši) a kamarádi mají rejpací chvíli a dobývají si toho kluka ve stylu "Zpátky do minulosti, najdeme na tebe tu nejhorší špínu, co existuje." (Zpravidla to začíná slovy: "Pamatuješ si, jak ses vožral jak svině a .... " ) tak se kluk zasměje, přijímá bídu a pak obejme svojí holku? POKAŽDÝ! Jako kdyby chtěl tím naznačit: Babe, im different now. Im yours! Nebo se možná chce ujistit, že neuteče..


Teda samozřejmě, pokud ti je 18+
....
...
OK TAK ASPOŇ 15 ALE MÍŇ ANI HOVNO.

Fuck off Sun!

7. července 2015 v 17:46 | Slečna bez tváře
Nový záhlaví, boží co?

V minulém článku jsem brečela, jak tyhle prázdniny budou nudný, bez alkoholu a bez přátel. No, tak to beru zpět. Hned další den jsem byla pozvaná na akci. A pak na další a na další. Ale jelikož se v tomhle vedru dá dělat velká piča (ani to ležení a nic nedělání mě kurva nebaví), tak jsem spíš noční sova. Kdybych byla třeba u moře, tak držím hubu, ale do Česka se takovýhle tropický vedra nehodí. Nejsme na to stavěný. Proč nemáme moře? Chci moře místo Německa.
Dneska jdu do letního kina, takže očekávám, že jako naschvál bude večer chcát nebo tak. Stejně, letní kino je ta největší vymoženost pro nás, filmový maniaky.. a alkoholiky. Já ten chlast za chvíli snad budu i snídat.
Satan mě testuje! Můj bláznivý nápad s obarvením se na hnědo nevyšel. Kurva. Ta barva nechytla. NÁHODA? DORPDELE NEMYSLÍM SI. Dává mi další šanci si neposrat vlasy. THANKS THANKS THANKS....Takže, kdy si koupím další barvu?

Začínají prázdniny, tak proč nezačít emařit.

2. července 2015 v 19:35 | Slečna bez tváře
Minuta ticha pro ty, kteří se ještě pořádně nevyspali.
ZASRANÁ MINUTA PRO MĚ!
A taky minuta pro Nicholase Wintona.

Nedávno jsem našla starý kazety na kterých jsem byla já jako child (kamera v tý době byla docela vymoženost, takže jsem našla jen pár záznamů z narozenin nebo z podobných shitty akcí). Je to hrozně divný se na sebe koukat takhle. Neviděla jsem sebe. Jako když člověk utrpí autonehodu a nic si nepamatuje, tak mu pustíte pár videí, ukážete několik fotek a on na něm vidí cizí osobu až si uvědomí, že je to opravdu on a že se to pravděpodobně fakticky stalo.
Nikdy mi nedošlo, že jsem jako malá byla tak zvláštní (a hlavně tak živá. wtf, kde se to ve mně bralo.)
Nejvíc se mi ale líbilo to, že kdykoli jsem dostala peníze, chytla jsem je za palec a ukazováček jako něco, s čím nechci mít nic společnýho a odnesla je mámě ve stylu "I dont want this shit". Z toho jsem usoudila, že to bylo asi moje nejlepší období. Všichni vypadali tak bezstarostně, šťastně a prostě jinak. Hrozně moc se toho změnilo.

Tyhle letní prázdniny už nebudou prokalený jako ty minulý. Držím se teď hrozně zpátky. Nechci s tebou komunikovat, nechci být přátelská. Je mi u prdele jak se máš. Je mi u prdele, co děláš. Vůbec nevím co s životem.

Co takhle si trochu započítat..

7. června 2015 v 11:08 | Slečna bez tváře
Je to 599 dní, co jsem potkala někoho, kdo mě úplně změnil.
28 dní, co jsem zjistila, že už k němu nevedu žádný citový vztah.
378 dní, co jsem začala kouřit.
157 dní, co jsem udělala velkou chybu, kterou si věčně připomínám.
126 dní, co jsem zjistila, že nemám věřit nikomu. Ani rodičům ne. Hlavně ne rodičům.
Všechno je tak neuvěřitelně daleko, ale mně stejně přijde, jako kdyby se to všechno stalo včera.

Holy Moly! Červen je tu! Profesorům došlo, že mě celý pololetí nezkoušeli, takže dostávám docela bídu. TĚŠÍM SE NA PRÁZDNINY! Budou to kurevsky výjimečný prázdniny! Tohle je moje očekávání, realita třeba dopadne tak, že budu každej den zalezlá doma přemýšlet o životě a snažit se mluvit s kočkami.
Osol mi voko, ten červen je fakt zvláštní. Všichni jsou nadopovaný dobrou energií. Všichni jsou hrozně miloučští. I JÁ! To teplo fakt musí dělat něco s mozkem. Začínám být čím dál tím míň protivná, sarkastická a zamračená. Where are you, my darling?

Jsem lhářka. Je jen 1% lidí, ke kterým jsem fakt upřímná. A jelikož lžu pořád kvůli mému přežití, poznám lháře. Takže kurva nesnáším, když mi někdo lže. A hlavně kurva nechápu, proč mi lže.

Some shitty stuff.

14. května 2015 v 17:35 | Slečna bez tváře
Jenom já přemýšlím někdy nad sebevraždou? Nechci si hrát na nějaký posraný náctiletý emíčko, který si umí stěžovat jen na svůj hroznej thugh and hard life a mezitím si držet v ruce ajfona a brečet, že nevím jakou fotku si mám dát na instagram..Ale prostě mám jen někdy takovej pocit, že by se všechno vyřešilo. Někdy i přemýšlím, že by bylo super, kdyby byla apokalypsa nebo tak něco. (A kurva neříkej mi, že ty to neděláš.) Nějakej nečekanej zádrhel v týhle nekonečný komerciální cestě.
Na druhou stranu se hrozně těším, až vypadnu z tohodle města, pořídím si suprovej byt, kde budu mít přesně ten stejnej jin jang stůl jako ve Fight Clubu. Budu šik elegantní lady lomeno píča. Budu s přáteli chodit posedávat do baru. Budoucnost je to, na co se kurevsky těším, ale zároveň mě zapíčeně děsí.
Co to melu. Možná jsem jen spořádala mnoho mnoho ibalginů.

Cigareta je zabíječ času. Zcela v každém slova smyslu.

2. května 2015 v 23:36 | Slečna bez tváře
Taky znáte takový ty univerzální kamarády? Porcovaní kamarády? Kamarády bez citu? Fuck this shit, seru na to, nevím jak je pojmenovat (ale zapracuju na tom) Takoví ti, co jsou kamarádi, ale vlastně jimi ani nejsou. Komunikujete spolu, a přesto si neřeknete vůbec nic. Jste s nimi a přitom vůbec nejste. Pomáháte jim, ale přitom jim škodíte. Kdybyste nebyli ve stejný partě lidí, asi byste se ani nepozdravili. Kdybyste se přestali vídat, nemrzelo by vás to..

Já u pramene jsem a žízní hynu,
horký jak oheň, zuby drkotám,
dlím v cizotě, kde mám svou domovinu
Vždycky se mi tahle sračka hrozně líbila. Ať žije Francois Villon. Naprosto přesně to vystihuje mojí situaci. A vlastně celej můj život. Jsem jeden zmrdskej oxymóron!

Nesnáším zpíčence, co si neváží toho, že je mám ráda. Nenávidím všechny ty lži kolem a falešný úsměvy. Nesnáším jeho. Nesnáším ji. Nesnáším sebe. A sebe asi nejvíc, protože opět si hraju na to, že se nic neděje.

I'm too old for this shit.

16. dubna 2015 v 22:25 | Slečna bez tváře
High five všem rodičům, co mají super hot syna. Dobrá práce!

Ostříhala jsem si vlasy.
První fáze: Sakra, to byl můj nejlepší nápad v historii mých nápadu! Cítím se super!
Druhá fáze: Wow! Mám tolik nových možností, jak si upravit vlasy! Vypadají tak cool
Třetí fáze: Ráno. Sakra, vypadám jak píča. Na vysokej culík nebo drdol to mám moc krátky. Kurva.
Čtvrtá fáze: Začínám si všímat okolních holek s dlouhými vlasy.
Pátá fáze: Do prdele, chybí mi mý vlasy!

Sakra, čase, zpomal trochu. Už duben? Odkdy kurva? Jako jo, za chvíli LÉTOTEPLOVŠECHNOSUPER, ale tak brzo? Hrozně mi vyhovuje, jak to teď všechno je a čím víc se mění budoucnost v přítomnost, tím víc a víc jsem.. zmatená.
What's wrong with this world? Surfuju na Youtube Pouštím si nějakou sračičku a teď najednou.. STOP..Pět let starý? Ale.. Ale...Vždyť ještě nedávno to byl hit.. Cítím se staře.. A krátkovlase (Určitě takový slovo existuje, duh..)Hou hou hou, GAME OF THRONES IS BACK!

What is it good for? Absolutely nothing

17. března 2015 v 18:35 | Slečna bez tváře
Byla do něho hrozně zamilovaná na základní škole. Její první láska. On to cítil stejně. Potom je rozdělila střední škola. Teď jsou plnoletí a jsou spolu. Po těch letech se dali znova dohromady. První láska asi fakt neumírá.. (ale když si vybavím já svojí první lásku.. ZMRD JEDEN VYPÍČENEJ.. Asi to neplatí u všech.)

Jet parta lidí na hory je opravdu výjimečný zážitek. Každý den málo spánku, hodně alkoholu a pak si ještě rozbíjet hubu na svahu. V sauně vám stačí půlka láhve šampaňského a hned se cítíte jak po pěti tequilách. Z takové akce se i poučíte, že kurva nemáte hrát žádný zpíčený chlastací hry a ani že se nemáte smát někomu opilýmu, protože tak taky dopadnete.
Každý jaro mě napadné nějaká píčovina, která by mě v jakýkoliv jiný roční období nenapadla. Spring, what's wrong with you? Asi nějaká zvláštní energie, who knows.. Každopádně jsem se rozhodla vzdát mých dlouhý vlasů. DAMN, MUSÍM SE OBJEDNAT KE KADEŘNICI DŘÍV, NEŽ SI TO ROZMYSLÍM.


Mám tyhlety super cool deep posty dělat v češtině nebo v angličtině?

Nechci znít jako drogařka, ale..

7. března 2015 v 11:13 | Slečna bez tváře
To chceš žít tak nudnej život? Víš jak bude bezva, až za pár let budeš vzpomínat na to, jak si přišla na hodinu zhulená?

Nevím, asi to na mě nějak špatně působí, ale mě ten stav prostě sere. Ale aspoň jsem si z toho vzala poučení a to hned několik. Nejen, že to celá třída na mě poznala, ale celý dvě hodiny jsem byla vyndaná jak chleba z tašky a v tom nejhorším stavu jsem musela jít k tabuli (Učitelka si pomalu ani nepamatuje moje jméno, ale v ten osudný den si na něho jako zázrakem vzpomněla a dokonce ji i napadlo, že by mě mohla vyzkoušet. FUCKING REALLY?) Vzala jsem si s sebou propisku, jakože na tabuli budu psát propiskou. OH GOD IM SO STOOPID. Tohle se nikdy nestalo. Nikdy.

Fakt mi přijde, že nevím co se životem. Nic mě nebaví. I to, co normálně miluju mě nebaví. What's wrong with me? Potřebuju asi, aby mi dala paní inspirace pořádnou facku. + Bych potřebovala lekce flirtování.

Čím míň spánku, tím víc energie

20. února 2015 v 19:48 | Slečna bez tváře
Děkuju ti korejský ježiši za pohostinnost mého "Co to kurva se mnou je" života.

Když si vybavím sebe samu před dvěma roky. Ta nevinná holka, která dokázala přemýšlet, než něco udělá. Přišlo ji stupidní se opít, kouřit, koukat po klucích, chodit na akce, být mezi lidmi. Kam se sakraprdel poděla ta holka..? Nejhorší na tom je, že ji nezměnilo něco, ale někdo.
Ugh, depresivní minutka se mnou.
Profesorka přišla s úsměvem do třídy. Celá hodina probíhala až moc dobře. Tak dobře, že jsem si dělala i s úsměvem výpisky a dokonce jsem se párkrát přihlásila. Ta profesorka ROZHODNĚ NECHODÍ S ÚSMĚVĚM DO TŘÍDY A JEJÍ HODINY JSOU JAKO VYMÍTÁNÍ ĎÁBLA (furt mám za to, že je to satan v paruce.) Kdyby se učitelé pořád chovali tak, jako se chovají před inspekcí, možná by to byli i fajn hodiny.
Amen.

Valentýn.

15. února 2015 v 17:18 | Slečna bez tváře
Tak i já navštívila kino plný samotných žen na sv.Valentýna. Padesát odstínů šedi. Budu znít zoufale, když řeknu, že se mi to líbilo? Budu znít zoufale, když řeknu, že jsem četla i knížku? Knížka mi přišla jako něco opravdu odpornýho - četba pro hloupý lidi, ale ten film mě mile překvapil.
Pro nezadaný lidi je Valentýn docela depresivní svátek a když ještě k tomu máte jít do kina na sadistickýho superhot týpka (Sakra super extra hot), tak to moc nevylepšujete. Zadané kamarádky se mi chlubí svými skvělými dary a já.. já si připadám jako nechtěná brambora. Valentýn stojí za hovno, když jste lonely. On stojí za hovno, i když lonely nejste. Je to strašná komerční sračka, ale dobře.. která slečna by neocenila rudé růže, bonboniéru a nějakého předraženého plyšáka. Ono vlastně je všechno na ten Valentýn dost předražený. Svině.
"Co kdybych si koupila balonky ve tvaru srdíčka a nějakýho plyšáka a chodila s tím po ulici a nahodila výraz: Omg, mám skvělého kluka!" Takhle zoufalá jsem byla, když jsem viděla všechny ty kytky, páry, srdíčka.. Gaaaaah, im so alone. Štěstí, že už je po všem.

Tak teda Šťastný nový rok, no.

31. prosince 2014 v 18:11 | Slečna bez tváře
Všude samí lidi! Před svátky a a i po svátcích! Nesnáším to!
Proč se vůbec slaví Vánoce? ? Ty reklamy, ty "slevy", vše se točí stejně jenom okolo penězích. Kupte si předraženej stromek, bezvýznamný dárky..... Ho ho ho... Hlavně ať mají vaše děti pod stromečkem novýho ajfouna.
Nemůžu uvěřit tomu, že už je poslední den toho mizernýho roku 2014. Fakt doufám v pořádnou změnu. Jenže v tu změnu doufám každý rok. A každý pojebaný rok je jen horší a horší. Když si myslím, že to nemůže být horší, bum, posere se to ještě víc.
Na Nový rok nebudu doma. Jdu se opít z žalu. Třeba dostanu novoroční pusu od nějakýho zoufalýho kluka. Joujou. Wish me luck. Ok, tohle škrtám. Budu s kamarády, takže předpokládám, že to bude nezapomenutelný Silvestr jako minulý rok. (Ten první den nového roku vypadá vždycky tak nadějně.)


Užijte si Silvestra. A OPOVAŽTE SE ZLEJT. Kecám, dneska je to povolený. Pijte, dokud je to nelegální! (Pokud Vám už není 18+..To už pít nemusíte.)

😡

Stalo se to? Nestalo se to? A co že jsem dělala?

23. prosince 2014 v 11:04 | Slečna bez tváře
Skvělá párty a žádná kocovina. IM AWESOME MOTHERFUCKEERS.
Za moje opilecké úvahy a teorie bych mohla dostat nějakou cenu, jen škoda, že to do druhého dne všechno zapomenu. Mám ale vždycky neuvěřitelný myšlenky. O všem přemýšlím jinak. Víc depresivněji, ale líbí se mi to.

"Pojďme se zhulit na Hobita, bude to pecka." říkali. NE, KURVA PECKA TO NENÍ.

Když konečně máte někoho, na kom vám záleží víc, než na vašem životě. Udělali by jste pro toho člověka první poslední jen aby byl šťastný.. Jo, to neznám. IM SO BADASS.

Existujou nějaký vánoční horory? Ne, že bych byla hororů fanoušek, ale nemám chuť na ty klasický šťastný vánoční filmy. Na Sám doma, Mrazíka nebo Tři oříšky pro Popelku se můžu kouknout kdykoliv jindy. Snad takovej Kmotr je dostatečně vánoční.
Ani mi nepříjde, že budou Vánoce, když je venku takhle.


Melancholic

1. prosince 2014 v 22:15 | Slečna bez tváře
Donnie Darko. *_*

Neděle.
Je 7:56. Nemůžu usnout, tak prostě jen koukám na strop a přemýšlím. Koukám na ty dětinský nalepovací hvězdy, co jsem si nechala asi před dvouma rokama pořídit. Možná, že na mě nikdo nečeká. Možná, že už jsem všechno prošvihla. Furt čekám na nějakej skvělej happy end jako v těch trapnejch teenagerskej filmech, ale co když jsem jen vedlejší postava?Co když se mě můj film vůbec netýká? Když koukám znova na hodiny, je 8:44. Damn. Temná ranní hodinka.

Celý víkend doma. Seriály. Filmy. Pití zeleného čaje a přežírání se vším možným. Chybělo mi to.
Já jsem docela naivní. Jsem hodně naivní, ale i tak mě někdy docela zarazí naivita ostatních lidí. Je dobrý být naivní a věřit v něco, co prostě nemůže být nikdy pravda? A i přesto, že Vám to dává každý silně najevo, stejně svůj názor neměnit? Je to lidská stupidita nebo genialita?
Docela se těším na Vánoce. Jo, na ty komerční Vánoce, který ztratily svojí jiskru od té doby, co nejste malé nevinné dítě. Dopíči, snad první článek, kde moc nenadávám.

Fridaaaay.

21. listopadu 2014 v 23:28 | Slečna bez tváře
Pocit, když se ráno probudím a na vteřinu si myslím, že to byl jen sen. Že se nic nestalo. Ta vteřinová naděje mě zničila snad ještě víc.
Pocit, když na ulici potkám starého kamaráda. "Ahoj." "Čau." A jdu dál. Zažili jsme toho kurevsky hodně a kurevsky dlouho jsme se neviděli. I tak.. prostě.. jen... pozdrav..
Dvě odlišné situace, dva skoro stejné pocity.

Celej den mám napuchlý oči jako kdybych celou noc probrečela. Wtf is dat. A ty napuchlý oči ve mně vyvolávají takový divný dojem. Jako kdybych opravdu chtěla depkařit. Prostě jako kdyby se vážně dělo něco hodně špatnýho, moje vnitro by to moc dobře vědělo, ale mozek by dělal, jako kdyby se nic nestalo. Ok, to dáva logiku, frajerko.

Kdybych si na Facebooku vymazala svůj datum narození, kolik lidí by si vzpomnělo na moje narozeniny?

Nudila jsem se o hodině, proto jsem projížděla tumblr, we♥it a podobný sračičky.. a narazila jsem na známé Ugly People Problems. Bylo mi až k pláči, jak na mě některé věci pasovaly. Kecám, měla jsem skvělej pocit, že nejsem sama takovej weirdoň.

Miluju pátky. Pátky jsou fajn. Hlavně takový ty s popcornem a filmy.

"Proč" nálada.

9. listopadu 2014 v 18:29 | Slečna bez tváře
Proč se kluci v podnapilým stavu tak rádi perou? Viděla jsem sice Fight Club (můj nejoblíbenější film. Just sayin'.), ale furt to nemůžu nějak pochopit. Jsou takoví ti rozumní kluci, kteří když slyší, že do nich někdo jede pecky, tak si toho nevšímají, při nejhorším mu dají do držky až po delší době, kdy si to ten někdo fakt zaslouží. Ale pak jsou kluci, na který když někdo koukne jen koutkem oka, tak už jednu schytá a pak se tím všude celý večer chlubí. Ještě lepší je, když zbije někoho, kdo je dvakrát menší než on. What..
Všude vidím ten posranej milostnej trojúhelník. Milej kluk chce holku, která je ale zakoukaná do nějakýho zmrda. Proč sakra chceme jen zmrdy, kteří na nás kašlou?
Proč je zase neděle? Proč se mi nechce učit? Proč mám tak zvláštní náladu? A PROČ MII KURVA NEODEPISUJE? Proč mě ignoruje? Proč jsem tak naivní?

Asi jsem objevila mojí novou "Proč" náladu. Sakra, jsem génius.

Všechno je emo.

4. listopadu 2014 v 18:17 | Slečna bez tváře
A year ago.
Skupinka lidí. "Víte, že X začala kouřit?"
"Jo. Určitě se tak její problémy vyřeší."
"Je to odporný."
"Já bych si ten hnus nikdy do pusy nestrčil."

Today.
Stejná skupinka lidí. Každý drží v ruce cigaretu. Na svoje slova před rokem už dávno zapomněla a v každém je vidět jediné - zoufalost.


Přijdu si fakt jako idiot. Nejradši bych jen poslouchala emařský písničky a projížděla takový ty emařský tumblr obrázky. Vůbec mi nic nedává smysl. Proč jsem zničila všechnu svojí úctu sama k sobě? A proč jsem to musela zjistit až teď? Ano, musela jsem začít kouřit a totálně se asi 5x opít, aby mi to došlo.(Omg, I'm so fucking awkward) Možná je to kvůli tomu, že jsem někoho poznala a že zase cítím takový ten dobrý pocit, že nejsem takovej samotnej loser.
Září, říjen, listopad.. Jo, vím, dlouho jsem se neozvala. A pro Vaše odpuštění vám sem hodím nějakej emařskej song. Nz.
Jsem tedy opět zpátky s mými články bez hlavy a paty. WELCOME AGAIN FREAKS.

People you've been before
That you don't want around anymore
That push and shove and won't bend to your will
I'll keep them stillNejhorší je, že je to nejhorší.

31. července 2014 v 22:24 | Slečna bez tváře
Nachcáno v ledničce, oblečení na střeše, rozdělávání ohně pomocí alkoholu, rozbitý skleničky, hlasitá hudba, mouková válka, ztracený lidi, skákání v oblečení do bazénu, nablito snad úplně všude, kouření, hulení, chlastaní, tancování a skvělá parta pohromadě. Jojo, nejlepší jsou takovéhle soukromé párty.

Potkala jsem HO na akci. Prošli jsme kolem sebe třikrát. Ani jednou jsem se na něj nepodívala. Ani jednou ho nepozdravila. Připadám si fakt jak vyplašený kuře. Ví, že jsem ho přehlížela naschvál? Ale fakt.. proč jsem ho normálně nepozdravila? Who cares.. prostě jsem ho neviděla.

Do píči. Lidi jsou zvláštní. Kamarádka povedla svýho kluka se s jeho nejlepším kamarádem. A on i přesto oboum pomůže. I přesto s obouma vychází. Na jednu stranu mi to přijde hrozně inspirující, ale na druhou stranu.. DAMMIT - co se to kurva stalo se světem? (S NEJLEPŠÍM KAMARÁDEM, SRSLY?)

Ano, musela jsem se v takový zvláštních odstavcích vypsat. Jelikož teď mám brigádu (Ano, workuju! Pozor!), tak nemám skoro vůbec čas. Teď jsou hlavně všichni nějak moc akční. samý akce, chaty, párty.. Fuck it.


Upusinkujte se.

14. července 2014 v 22:51 | Slečna bez tváře
Je docela ironie si na dětským hřišti otevřít večer flašku. (REBEL)

Trocha té muziky.

Už máme jednu čtvrtinu prázdnin skoro za sebou! Dammit! A ještě k tomu snad každý den potkávám nějaký zamilovaný páry. Dvojnásobný Dammit. Se to nějak rozmnožilo za to léto. Kdybych měla kluka, tak asi teď držím hubu a píšu tu, jak jsem strašně zaláskovaná, jenže opak je pravdu, takže jsem spíš něco jako "Aww, zamilovaný pár. Jsou tak sladcí, chce se mi zvracet."
Zítra jedu na chatu, woohoo. (Chata aneb jídlo a chlast nonstop) a poté, co přijedu, jedu na další chatu(Som žádaná). Jsem docela v nouzové situaci, protože můžu zůstat doma (Sama doma! House party!) a nebo můžu jet s rodinou do Legolandu. LEGOLANDU! LEGOLANDU! Boží atrakce a všechno z Lega. DisneyLAND je super boží, tak LegoLAND by měl být taky, ne? Sice stojí rodinné výlety za prd, pokud nemáte stejně starého příbuzného, ale who cares, pro Legoland cokoliv. A navíc mám ráda dlouhý jízdy v autě.. HOLY MOTHER.. pokud bude vedro, tak to beru zpátky.

Hups.. to už je taková doba..?

27. června 2014 v 11:57 | Slečna bez tváře
A stejně se našlo pár podivínů, kteří tu byli i přes mojí měsíční neaktivitu.
Červen. Poslední měsíc týrání. Poslední naděje si opravit známky. Fakt jsem se snažila. A bylo mi to k hovnu. Ne že bych byla nějak vypleskaná z toho, že mi učitel (teda profesor..vlastně ředitel) dal o stupeň horší známku, ale prostě mě to sere. Hlavně teď čtu u všech blogerek, že mají vyznamenání a málem omdlévají, když ho nemají.. A já... já prospěla! To je hlavní. Ok, k reparátu nebo opakování ročníku mám ještě naštěstí docela doost daleko, ale stejně.. SCHOOL SUCKS.
Začátek prázdnin hodlám oslavit ve vší parádě, ale jinak se v průběhu prázdnin budu mírnit. Udělala jsem si takovej ten strašně yolo seznam na prázdniny 2014. Prostě to, co o prázdninách určitě musím udělat. Nemám tam takový ty sračky typu "Musím si najít strašně kjůt kluka a musí mě milovat a musí mi kupovat hadříky a musíme udělat kjůt kjůt fotku na facebooček." (Dobře, to jsem možná trochu přehnala. Navíc by mi takový vztah vůbec nevadil) mám tam spíš takový reálnější body. Em, myslím, že se Slečna bez tváře oficiálně vrátila zpět.

Awkward. Shit, to je tak složitý slovo.

8. května 2014 v 12:18 | Slečna bez tváře
Rande. Furt se tohle slovo používá? Statusy typu "Ááááá dneska rande s ..., nemůžu se dočkat" jsem snad nikdy nespatřila. Mí kamarádi mi nikdy neřekli "Hele musím jít. Mám rande. "Jdu na rande." Ani mě samotný nikdy nikdo neřekl "Pojď semnou na rande" (až do dneška) Byla jsem hodně krát s někým někde na schůzce (Fsgjkshg, lepší slovo mě nenapadlo) o které by se mohlo říkat "rande". Ale nikdy jsem tenhle pojem nepoužívala. Rande. Rande. Rande. To je kurva tak divný slovo. Když mě někdo pozve do kina, nebo ven, vím co od toho očekávat - venčí nebo kino. Ale když mě někdo pozve na rande, tak vlastně sakra vůbec nevím, na co se mám připravovat. Rande stojej za hovno. Ano, možná jen furt hledám nějaký výmluvy, jak se obejít "RANDĚNÍ", protože jsem se ještě pořádně nepřenesla přes to poslední "RANDE". (Přísahám, to je naposledy, co jsem to slovo vyslovila). Končím s touto teorii.
Oh, miluju to spiknutí učitelů proti nám - nevinným žákům. Příští týden v úterý, píšeme 4 velký testy (Ano ano, ještě si pamatuju na začátku roku jak nám říkali, ať se ničeho neobáváme, že máme "právo" psát jen jeden velký test za den) ale vtipný je, že pak po zbytek dní nepíšeme z ničeho. Nemohli nám to přesunou na jiný dny, prostě musíme psát ze všeho v pojebaný ÚTERÝ. Nesnáším úterý a teď do toho ještě tohle. Cítím se jak Grumpy cat.

Vyjadřuji upřímnou soustrast.

30. dubna 2014 v 17:36 | Slečna bez tváře
Hádejte kdo letos dostane cenu zlatého slavíka za "skokana roku"?
Ano, za tohle půjdu do pekla.

Hanba mně. Měla bych si na blog udělat víc času.
Dneska se na mě usmál kluk (WTF, kdo ho podplatil.) Nebyl to takovej ten nagelovanej swag kluk, prostě byl normální, takovej průměrnej. Ale když se usmál, tak úplně asfsgdhd. Fakt jsem si přišla jako taková ta pubertální holka, co je odvařená z každý kraviny. Damn, kluci mají pěknej úsměv.
Haha, mám takový tušení, že jsem minule psala na Velikonoce. a dneska píšu na den Čarodějnic. Vybírám si pěkný dny. Takový hodně chlastací. V pátek jdu do školy. Holly fucking mother(existuje vůbec taková nadávka..?), proč kurva musíme v pátek do školy? (Asi budu nemocná). Dneska žádný alkohol (ani na Velikonoce žádný nebyl), ale je fakt, že jsem si to dost vynahrazovala o víkendu. A o tomhle víkendu si Čarodějnice vynahradím taky. Sakra, nejsem alkoholička.

Umřu mládím.

12. dubna 2014 v 13:26 | Slečna bez tváře
Každý se snaží být výjimečný, něčím jiný, ale já se snažím být normální.

Holly mother.., celý týden jsem si přišla jako až moc optimistický člověk. Samozřejmě, že se to včera muselo posrat tím, že jsem začala jako opilá až moc o sobě přemýšlet. Sakra, takhle deep myšlenky jsem neměla hodně dlouho, jen škoda, že jsem si je někam nezapsala. Měla jsem zkrátka takovou citlivou chvilku, že jsem se i málem rozbrečela (A já nikdy nebrečím), přišla jsem si fakt mizerně. Když jsem se ale dneska probudila, říkala jsem si úplně Srsly? Co to sakra s tebou bylo? Bezcitná slečna byla zpátky, ale i tak jsem si ze včerejška hodně vzala, takový poučení. Znova mi to otevřelo oči. Vidíte, ten alkohol není úplně tak na škodu.


We miss you, Kurt.

6. dubna 2014 v 18:37 | Slečna bez tváře
Předevčírem by měl narozeniny Heath Ledger. Bylo by mi 35.
A včera to bylo 20 let, co umřel Kurt Cobain.

Celej víkend jsem buď koukala na filmy, nebo poslouchala Nirvanu. Holly motherfucker, zítra se mi nechce vůbec, ale vůbec do školy. Moje máma začala sledovat americký seriály. Dneska, když jsme byli nakupovat, na mě zařvala "Hey, man." přes celej obchoďák. Prý to má z Upířích deníků (Srsly, mom?) A taky mi řekla, že není možný, že mi tenhle rok už bude 17 let. Nějak se necítím na to, že by mi mělo být 17. Ani se necítím na to, že mi je 16. Kurva, proč mi třeba není 13? Sice bych byla možná nějaká vylízaná fanynka Justina Biebera, která si stěžuje na svůj živůtek a chodí oblíkaná jak kurva (nic proti.), ale ještě bych neměla plnou hlavu těch všech věcí, co mám teď.
Cítím se hrozně bezmocně. Nerada se svěřuju a dávám nějaký pocity najevo. Jen výjimečně tak učiním u osob, u kterých vím, že jim můžu věřit. Nevěděla jsem, že se můžu v někom až takhle splíst. Nejhorší pocit, když o vás ví nepřítel víc než by bylo normální.

Být či nebýt?

31. března 2014 v 14:53 | Slečna bez tváře
Hamleta jsem nečetla, ale potřebovala jsem nějaký deep nadpis.
Nehorázně mě štve ten posun času. Dneska se mi stávalo snad nejhůř za celý můj život, jelikož jsem vůbec nemohla usnout, ale aspoň jsem se vrátila zase do starých ponocovacích kolejí. Jednu dobu jsem spala třeba jen čtyři - pět hodin denně (you crazy witch..), ale vtipný bylo, že mi to ze začátku fakt stačilo a stávalo se mi skvěle. Pak to mělo ale své důsledky samozřejmě.
Mám zase takovou tu seriálovou éru. Takže když už se zdržím na počítači, tak většinou koukám a stahuju seriály jako Supernatural, Dexter a Doctor Who. Ne, nekoukám moc na takový ty swagyolo teen seriály jako PLL, TVD nebo podobný habaďury. Jediný teen seriály, co sleduju jsou Glee a AHS. A teď jsem si vzpomněla, že zítra vyjdou poslední díly HIMYM. Sakra, budou mi chybět. O seriálech bych mohla žvanit fakt klidně i hodiny. Proč to takhle nemám i s učením do školy?
 
 

Reklama