Červenec 2015

Party stuff

20. července 2015 v 15:41 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Mám ráda své alkoholové přátelé.
To jsou takoví ti přátelé, s kterými se bavíte jen když jste opilí. Jako střízliví si nerozumíte(možná si ani rozumět nechcete), ale když do sebe kopnete pár panáků, najednou jste si vlastně úplně souzeni.

Po delší době jsem zavítala do jednoho klubu a.. KURVA CO TO JE? Vždyť tý holce nemohlo bejt ani 15. Co tu dělá? Každej kluk vypadal úplně stejně. Stejně účes, stejnej gymsack, stejnej výraz ( Výraz, který vás nutí jim dát přes držku. ) A ještě k tomu všichni chodili pohromadě! A holky.. Všechny červený pusy a všechny kraťasy a nebo kalhoty s vysokým pasem. Do háje, proč ty super věci se staly tak mainstream? Normálně takhle po lidech nečumím, ale byla jsem holt v divný alkoholový fázi.
Každý vypadal tak mladě. Každý byl hrozně moc opilí po jednom drinku. Taky jsem tak vypadali? Taky jsem to dělali?

Všimli jste si někdy, že když posedáváte s partou (nebo ji vidíte v televizi, nerdi.), kde se vyskytuje nějaký pár (většinou to jsou toho kluka kámoši) a kamarádi mají rejpací chvíli a dobývají si toho kluka ve stylu "Zpátky do minulosti, najdeme na tebe tu nejhorší špínu, co existuje." (Zpravidla to začíná slovy: "Pamatuješ si, jak ses vožral jak svině a .... " ) tak se kluk zasměje, přijímá bídu a pak obejme svojí holku? POKAŽDÝ! Jako kdyby chtěl tím naznačit: Babe, im different now. Im yours! Nebo se možná chce ujistit, že neuteče..


Teda samozřejmě, pokud ti je 18+
....
...
OK TAK ASPOŇ 15 ALE MÍŇ ANI HOVNO.

Fuck off Sun!

7. července 2015 v 17:46 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Nový záhlaví, boží co?

V minulém článku jsem brečela, jak tyhle prázdniny budou nudný, bez alkoholu a bez přátel. No, tak to beru zpět. Hned další den jsem byla pozvaná na akci. A pak na další a na další. Ale jelikož se v tomhle vedru dá dělat velká piča (ani to ležení a nic nedělání mě kurva nebaví), tak jsem spíš noční sova. Kdybych byla třeba u moře, tak držím hubu, ale do Česka se takovýhle tropický vedra nehodí. Nejsme na to stavěný. Proč nemáme moře? Chci moře místo Německa.
Dneska jdu do letního kina, takže očekávám, že jako naschvál bude večer chcát nebo tak. Stejně, letní kino je ta největší vymoženost pro nás, filmový maniaky.. a alkoholiky. Já ten chlast za chvíli snad budu i snídat.
Satan mě testuje! Můj bláznivý nápad s obarvením se na hnědo nevyšel. Kurva. Ta barva nechytla. NÁHODA? DORPDELE NEMYSLÍM SI. Dává mi další šanci si neposrat vlasy. THANKS THANKS THANKS....Takže, kdy si koupím další barvu?


Začínají prázdniny, tak proč nezačít emařit.

2. července 2015 v 19:35 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Minuta ticha pro ty, kteří se ještě pořádně nevyspali.
ZASRANÁ MINUTA PRO MĚ!
A taky minuta pro Nicholase Wintona.

Nedávno jsem našla starý kazety na kterých jsem byla já jako child (kamera v tý době byla docela vymoženost, takže jsem našla jen pár záznamů z narozenin nebo z podobných shitty akcí). Je to hrozně divný se na sebe koukat takhle. Neviděla jsem sebe. Jako když člověk utrpí autonehodu a nic si nepamatuje, tak mu pustíte pár videí, ukážete několik fotek a on na něm vidí cizí osobu až si uvědomí, že je to opravdu on a že se to pravděpodobně fakticky stalo.
Nikdy mi nedošlo, že jsem jako malá byla tak zvláštní (a hlavně tak živá. wtf, kde se to ve mně bralo.)
Nejvíc se mi ale líbilo to, že kdykoli jsem dostala peníze, chytla jsem je za palec a ukazováček jako něco, s čím nechci mít nic společnýho a odnesla je mámě ve stylu "I dont want this shit". Z toho jsem usoudila, že to bylo asi moje nejlepší období. Všichni vypadali tak bezstarostně, šťastně a prostě jinak. Hrozně moc se toho změnilo.

Tyhle letní prázdniny už nebudou prokalený jako ty minulý. Držím se teď hrozně zpátky. Nechci s tebou komunikovat, nechci být přátelská. Je mi u prdele jak se máš. Je mi u prdele, co děláš. Vůbec nevím co s životem.