Květen 2015

Feminismus

17. května 2015 v 10:20 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Čím to sakra je, že kdykoli se řekne slovo feministka, představím si nějakou zakomplexovanou běhnu, která nezažila "bang bang bangity bang" snad věčnost? Feminismus měl pro nás holky dost velkej význam a já jsem hrozně ráda, že se v minulosti objevily bojovnice za ženský práva. - Teď se už konečně s každým vyjebává skoro stejně! Ale pro co bojovat v dnešní době? O čem kurva je ten dnešní feminismus? O nenávisti k mužům?
Zcela určitě ne, ale jelikož existuje nekonečno vypatlaných ženštin, vytvořily z toho nové směšné až absurdní hnutí, který říká, že každá feministka by nejradši každýmu chlapovi přišila vagínu, sobě čuráka a pořádně s ním vyjebala. Vlastně ne, dnešní feministky by spíš chlapovi uřízli ptáka a vyhodili ho do drtičky odpadů. Ženy jsou bohyně, chlapi jsou prasata. Ani přesně netuším, o co těm šťabajznám jde, asi chtějí jen ovládnout svět a chlapi používat jako otroky na vodítku, ale je tohle opravdu feminismus? Naah, spíš bych to nazvala sexismem a misandrii.

Feminismus neznamená žádný holky versus kluci. Nejde vůbec o to bejt lepší, ale na stejný úrovni. Chlapi můžou dělat ženský práce a ženy zase ty mužský. Třeba že kluci můžou dělat balet a holky zase hrát fotbal. Ženy potřebují chlapy. A chlapi zase potřebují ženy. Žena miluje svého muže a muž miluje svojí ženu. Navzájem se respektují. O tom to celé je.. o rovnocennosti a dohodách. Jenže my se stejně navzájem využíváme..

Takže kluci, pokud Vám holka řekne, že je feministka, neznamená to hned, že vám chce uříznout péro.


Žena = Muž
Žena > Muž
Feministky se snaží o to první, ne o to druhý.

Já se nepovažuju za nějakou velkou vyližtemiprdel feministku. Jen jsem chtěla vysvětlit, jak se věci mají. Asi mi bylo feministek líto, že si o nich všichni myslí, že to jsou bláznivý krávy.

Some shitty stuff.

14. května 2015 v 17:35 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Jenom já přemýšlím někdy nad sebevraždou? Nechci si hrát na nějaký posraný náctiletý emíčko, který si umí stěžovat jen na svůj hroznej thugh and hard life a mezitím si držet v ruce ajfona a brečet, že nevím jakou fotku si mám dát na instagram..Ale prostě mám jen někdy takovej pocit, že by se všechno vyřešilo. Někdy i přemýšlím, že by bylo super, kdyby byla apokalypsa nebo tak něco. (A kurva neříkej mi, že ty to neděláš.) Nějakej nečekanej zádrhel v týhle nekonečný komerciální cestě.
Na druhou stranu se hrozně těším, až vypadnu z tohodle města, pořídím si suprovej byt, kde budu mít přesně ten stejnej jin jang stůl jako ve Fight Clubu. Budu šik elegantní lady lomeno píča. Budu s přáteli chodit posedávat do baru. Budoucnost je to, na co se kurevsky těším, ale zároveň mě zapíčeně děsí.
Co to melu. Možná jsem jen spořádala mnoho mnoho ibalginů.

Cigareta je zabíječ času. Zcela v každém slova smyslu.

2. května 2015 v 23:36 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Taky znáte takový ty univerzální kamarády? Porcovaní kamarády? Kamarády bez citu? Fuck this shit, seru na to, nevím jak je pojmenovat (ale zapracuju na tom) Takoví ti, co jsou kamarádi, ale vlastně jimi ani nejsou. Komunikujete spolu, a přesto si neřeknete vůbec nic. Jste s nimi a přitom vůbec nejste. Pomáháte jim, ale přitom jim škodíte. Kdybyste nebyli ve stejný partě lidí, asi byste se ani nepozdravili. Kdybyste se přestali vídat, nemrzelo by vás to..

Já u pramene jsem a žízní hynu,
horký jak oheň, zuby drkotám,
dlím v cizotě, kde mám svou domovinu
Vždycky se mi tahle sračka hrozně líbila. Ať žije Francois Villon. Naprosto přesně to vystihuje mojí situaci. A vlastně celej můj život. Jsem jeden zmrdskej oxymóron!

Nesnáším zpíčence, co si neváží toho, že je mám ráda. Nenávidím všechny ty lži kolem a falešný úsměvy. Nesnáším jeho. Nesnáším ji. Nesnáším sebe. A sebe asi nejvíc, protože opět si hraju na to, že se nic neděje.