Březen 2015

What is it good for? Absolutely nothing

17. března 2015 v 18:35 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Byla do něho hrozně zamilovaná na základní škole. Její první láska. On to cítil stejně. Potom je rozdělila střední škola. Teď jsou plnoletí a jsou spolu. Po těch letech se dali znova dohromady. První láska asi fakt neumírá.. (ale když si vybavím já svojí první lásku.. ZMRD JEDEN VYPÍČENEJ.. Asi to neplatí u všech.)

Jet parta lidí na hory je opravdu výjimečný zážitek. Každý den málo spánku, hodně alkoholu a pak si ještě rozbíjet hubu na svahu. V sauně vám stačí půlka láhve šampaňského a hned se cítíte jak po pěti tequilách. Z takové akce se i poučíte, že kurva nemáte hrát žádný zpíčený chlastací hry a ani že se nemáte smát někomu opilýmu, protože tak taky dopadnete.
Každý jaro mě napadné nějaká píčovina, která by mě v jakýkoliv jiný roční období nenapadla. Spring, what's wrong with you? Asi nějaká zvláštní energie, who knows.. Každopádně jsem se rozhodla vzdát mých dlouhý vlasů. DAMN, MUSÍM SE OBJEDNAT KE KADEŘNICI DŘÍV, NEŽ SI TO ROZMYSLÍM.


Mám tyhlety super cool deep posty dělat v češtině nebo v angličtině?

I did it before it was cool.

13. března 2015 v 19:57 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Je mi docela u prdele, co kdo poslouchá, ale nemůžu říct, že mě trochu neznepokojuje, když vidím holku, co má první den na sobě triko Nicki Minaj druhý den přesedlá na Nirvanu. Což mě přivádí k otázce - Kdy se Nirvana stala takovým hitem mezi fanynkami JB,1D a podobými sračkami popovými zpěváky?
Nirvana. Bože, ja na tý kapele vyrůstala a teď když vidím ty holky, co postujou na Facebooku Smells like teen spirit a píšou k tomu "můj Kurtíček nikdy neumřel." mám sto chutí jim narvat do prdele hasicí přístroj a vytáhnout ho pusou.
Je to zcela jistě jejich věc, ale znát jednu písničku od určitý kapely a považovat se za fanouška velkýho jak hovado je prostě pro mě nevypočitatelně zvláštní. A to teď nemyslím jenom Nirvavu, ale i jiný kapely. A taky nemyslím jen kapely, ale vlastně prakticky všechno! Filmy, knížky, zvyklosti, myšlenky.. Jsou všude! Moment.. Ilu.. co..?
Přestaňte si hrát na hipstery a na nějaký cool 90's kids, když jste se narodili v roce 99, prosím.
Líbilo se mi, že tak před třemi lety tohle nebylo cool. Nebylo cool všechno, co teď cool je a mě to sere. Za všechno můžou hipsteři, nebo kdo to vlastně je. SHOŘTE!
Kindergangu, jenom do mě!


Nechci znít jako drogařka, ale..

7. března 2015 v 11:13 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
To chceš žít tak nudnej život? Víš jak bude bezva, až za pár let budeš vzpomínat na to, jak si přišla na hodinu zhulená?

Nevím, asi to na mě nějak špatně působí, ale mě ten stav prostě sere. Ale aspoň jsem si z toho vzala poučení a to hned několik. Nejen, že to celá třída na mě poznala, ale celý dvě hodiny jsem byla vyndaná jak chleba z tašky a v tom nejhorším stavu jsem musela jít k tabuli (Učitelka si pomalu ani nepamatuje moje jméno, ale v ten osudný den si na něho jako zázrakem vzpomněla a dokonce ji i napadlo, že by mě mohla vyzkoušet. FUCKING REALLY?) Vzala jsem si s sebou propisku, jakože na tabuli budu psát propiskou. OH GOD IM SO STOOPID. Tohle se nikdy nestalo. Nikdy.

Fakt mi přijde, že nevím co se životem. Nic mě nebaví. I to, co normálně miluju mě nebaví. What's wrong with me? Potřebuju asi, aby mi dala paní inspirace pořádnou facku. + Bych potřebovala lekce flirtování.