Prosinec 2014

Tak teda Šťastný nový rok, no.

31. prosince 2014 v 18:11 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Všude samí lidi! Před svátky a a i po svátcích! Nesnáším to!
Proč se vůbec slaví Vánoce? ? Ty reklamy, ty "slevy", vše se točí stejně jenom okolo penězích. Kupte si předraženej stromek, bezvýznamný dárky..... Ho ho ho... Hlavně ať mají vaše děti pod stromečkem novýho ajfouna.
Nemůžu uvěřit tomu, že už je poslední den toho mizernýho roku 2014. Fakt doufám v pořádnou změnu. Jenže v tu změnu doufám každý rok. A každý pojebaný rok je jen horší a horší. Když si myslím, že to nemůže být horší, bum, posere se to ještě víc.
Na Nový rok nebudu doma. Jdu se opít z žalu. Třeba dostanu novoroční pusu od nějakýho zoufalýho kluka. Joujou. Wish me luck. Ok, tohle škrtám. Budu s kamarády, takže předpokládám, že to bude nezapomenutelný Silvestr jako minulý rok. (Ten první den nového roku vypadá vždycky tak nadějně.)


Užijte si Silvestra. A OPOVAŽTE SE ZLEJT. Kecám, dneska je to povolený. Pijte, dokud je to nelegální! (Pokud Vám už není 18+..To už pít nemusíte.)

😡


Stalo se to? Nestalo se to? A co že jsem dělala?

23. prosince 2014 v 11:04 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Skvělá párty a žádná kocovina. IM AWESOME MOTHERFUCKEERS.
Za moje opilecké úvahy a teorie bych mohla dostat nějakou cenu, jen škoda, že to do druhého dne všechno zapomenu. Mám ale vždycky neuvěřitelný myšlenky. O všem přemýšlím jinak. Víc depresivněji, ale líbí se mi to.

"Pojďme se zhulit na Hobita, bude to pecka." říkali. NE, KURVA PECKA TO NENÍ.

Když konečně máte někoho, na kom vám záleží víc, než na vašem životě. Udělali by jste pro toho člověka první poslední jen aby byl šťastný.. Jo, to neznám. IM SO BADASS.

Existujou nějaký vánoční horory? Ne, že bych byla hororů fanoušek, ale nemám chuť na ty klasický šťastný vánoční filmy. Na Sám doma, Mrazíka nebo Tři oříšky pro Popelku se můžu kouknout kdykoliv jindy. Snad takovej Kmotr je dostatečně vánoční.
Ani mi nepříjde, že budou Vánoce, když je venku takhle.Rů..rů..růžový den.

11. prosince 2014 v 21:28 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
Proč dneska každý dostává růže? Trapas.. (Proč taky nedostávám růže?)

Miluju učitelky ve stylu "Ano, myslím si, že tohle je váš jediný předmět a po škole máte hrozně moc času, takže Vám dám tři prdele úkolů. Pokud je nesplníte, máte za 5. Pokud je splníte, dobrý." Fakt mi někdy přijde úplně absurdní chodit do školy a ze školy za tmy a pak se ještě večer učit a poslouchat od rodičů a učitelů, jak máme my, "ti mladí", hrozně moc času. Nejsem robot, kurva. FAKT...POTŘEBUJU...PRÁZDNINY.

Nebyla jsem na půlnoční premiéře Hobita! Neskutečně mě to štve. Propásla jsem posledního Hobita. Můj život nemá smysl. Ale do kina si zajdu, žádné obavy. Tohle si nemůžu nechat ujít.

WATCH OUT WATCH OUT WATCH OUT! CHRISTMAS IS COMING! Zase se prodávají takový ty vánoční svetry a kalhoty s vánočními potisky a já už úplně vidím, jak to někteří budou nosit i v létě.Tak aby se neřeklo, tak sem dávám pár fotek. Hlavně fotky stromů. Strom is love. Strom is life.

Fotky v c.č.

Melancholic

1. prosince 2014 v 22:15 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Donnie Darko. *_*

Neděle.
Je 7:56. Nemůžu usnout, tak prostě jen koukám na strop a přemýšlím. Koukám na ty dětinský nalepovací hvězdy, co jsem si nechala asi před dvouma rokama pořídit. Možná, že na mě nikdo nečeká. Možná, že už jsem všechno prošvihla. Furt čekám na nějakej skvělej happy end jako v těch trapnejch teenagerskej filmech, ale co když jsem jen vedlejší postava?Co když se mě můj film vůbec netýká? Když koukám znova na hodiny, je 8:44. Damn. Temná ranní hodinka.

Celý víkend doma. Seriály. Filmy. Pití zeleného čaje a přežírání se vším možným. Chybělo mi to.
Já jsem docela naivní. Jsem hodně naivní, ale i tak mě někdy docela zarazí naivita ostatních lidí. Je dobrý být naivní a věřit v něco, co prostě nemůže být nikdy pravda? A i přesto, že Vám to dává každý silně najevo, stejně svůj názor neměnit? Je to lidská stupidita nebo genialita?
Docela se těším na Vánoce. Jo, na ty komerční Vánoce, který ztratily svojí jiskru od té doby, co nejste malé nevinné dítě. Dopíči, snad první článek, kde moc nenadávám.