Listopad 2014

Girls be like..

27. listopadu 2014 v 16:27 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Proč nějaký holky radši řeknou, že spali s milióny kluky, než aby přiznali, že jsou ještě virgínie? Co je na tom tak špatnýho? Je lepší být děvka než panna? Je to snad ostuda? No to mě poser, teď fakt nevím, jestli jsem já ta pošahaná, a nebo jen všichni ostatní v mém okolí.
Taky jsem si hodně všimla, že dnešním hitem je se fotit polonahá/nahá. Ale jó, dá se ještě pochopit, když se holka svlíkne pro peníze. Kurva dá se to pochopit. Ale pro pojebaný lajčíky a nový followery je to zoufalost level 749529643. Ať jim je 13 nebo 17. Ať už tu fotku můžou vidět jen přátelé, nebo všichni.. Mluví se o tom! Ví to každý. Ví to každý kromě té slečny na fotce. Jako jo, když vidím fotku svlečenýho kluka, tak je to jako "Daaaaaaaaaamn... pokračuj." Ale s kluky je to jiný. Jsou to nevinní zmrdi. U nich je tohle bráno jako hrdinství. Jsou největší borci, když zlomí srdce několika dívkám nebo když si dají na fejsbuček fotku své vymakané postavy.
#NOHATE chill out. Nechci znít jako nějaká haterka holek a jejich super fotek. Když to máš, tak to ukaž, ano ano. Jen má to cenu se takhle prodávat Internetu?

Slečny, to co schováváte pod tričkem a kalhotami máte ukázat svýmu vyvolenýmu a né celému světu.


Fridaaaay.

21. listopadu 2014 v 23:28 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Pocit, když se ráno probudím a na vteřinu si myslím, že to byl jen sen. Že se nic nestalo. Ta vteřinová naděje mě zničila snad ještě víc.
Pocit, když na ulici potkám starého kamaráda. "Ahoj." "Čau." A jdu dál. Zažili jsme toho kurevsky hodně a kurevsky dlouho jsme se neviděli. I tak.. prostě.. jen... pozdrav..
Dvě odlišné situace, dva skoro stejné pocity.

Celej den mám napuchlý oči jako kdybych celou noc probrečela. Wtf is dat. A ty napuchlý oči ve mně vyvolávají takový divný dojem. Jako kdybych opravdu chtěla depkařit. Prostě jako kdyby se vážně dělo něco hodně špatnýho, moje vnitro by to moc dobře vědělo, ale mozek by dělal, jako kdyby se nic nestalo. Ok, to dáva logiku, frajerko.

Kdybych si na Facebooku vymazala svůj datum narození, kolik lidí by si vzpomnělo na moje narozeniny?

Nudila jsem se o hodině, proto jsem projížděla tumblr, we♥it a podobný sračičky.. a narazila jsem na známé Ugly People Problems. Bylo mi až k pláči, jak na mě některé věci pasovaly. Kecám, měla jsem skvělej pocit, že nejsem sama takovej weirdoň.

Miluju pátky. Pátky jsou fajn. Hlavně takový ty s popcornem a filmy.


Všichni jednou umřeme.

15. listopadu 2014 v 14:09 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Jsme v začarovaným kruhu.
Každý z nás tvrdě maká (jako jo, už jen pobyt v tý škole je někdy velká dřina.) aby se měl jednou dobře. Ale kdy se budeme mít teda dobře? Až budeme každý den chodit do práce s mizerným platem a budeme se snažit uživit naše rodiny nebo sami sebe? (Nepočítám takový ty děti z bohatých rodin, který nežijou pomalu ani 1/ 6 století a už mají procestovaný celý svět.) Jde o peníze. PENÍZE, PENÍZE, PENÍZE. Abychom se měli dobře, potřebujeme peníze, ale ty nebudeme mít, když nebudeme tvrdě pracovat, ale když budeme tvrdě pracovat, přijdeme o život, přijdeme o to "Až se budeme mít dobře". A nakonec skončíme v domově důchodců (Lol, ta představa, že naše generace bude v 70ti mít ještě instagram a bude fotit svoje nahý těla, důchodčí jídlo, selfie a.. Dobře, končím) a budeme se litovat a modlit se, ať umřeme co nejdřív. Takže vlastně co se nejvíce vyplatí?

You're not special. Přiznejme si, že o většině z nás se jen těžko budou učit malé děti za pár let v učebnicích dějepisu, nebo o nás číst v novinách. Nikdy nebudeme nějací hrdinové. Jen bezvýznamní obyvatelé této planety. O důvod víc, proč neřešit kraviny a užívat si života.
Come on, guys. Mladí jsme jenom jednou. Stáří bude trvat kurevský dýl. Jako staří budeme mít důvod sedět u počítače a celý dny nic nedělat. Už na to budeme mít plné právo, protože budeme mít skvělou minulost, ale tu nezažijeme, pokud budeme dělat to, co bychom správně měli dělat až jako staří a neschopní (Ano, deprese a emaření tam patří taky.)
Omg, to je na mě tak moc deep článek, že ho pomalu ani nevidím. Zkrátka je prostě zbytečný si říkat "Až jednou..." "Od zítřka ..." a naše podobný lži, který každý moc dobře zná. Ser na to, začni dneska. Oblíkej se jak chceš, poslouchej co chceš. Žij. Máme všichni jen jeden pokus.


"Proč" nálada.

9. listopadu 2014 v 18:29 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Proč se kluci v podnapilým stavu tak rádi perou? Viděla jsem sice Fight Club (můj nejoblíbenější film. Just sayin'.), ale furt to nemůžu nějak pochopit. Jsou takoví ti rozumní kluci, kteří když slyší, že do nich někdo jede pecky, tak si toho nevšímají, při nejhorším mu dají do držky až po delší době, kdy si to ten někdo fakt zaslouží. Ale pak jsou kluci, na který když někdo koukne jen koutkem oka, tak už jednu schytá a pak se tím všude celý večer chlubí. Ještě lepší je, když zbije někoho, kdo je dvakrát menší než on. What..
Všude vidím ten posranej milostnej trojúhelník. Milej kluk chce holku, která je ale zakoukaná do nějakýho zmrda. Proč sakra chceme jen zmrdy, kteří na nás kašlou?
Proč je zase neděle? Proč se mi nechce učit? Proč mám tak zvláštní náladu? A PROČ MII KURVA NEODEPISUJE? Proč mě ignoruje? Proč jsem tak naivní?

Asi jsem objevila mojí novou "Proč" náladu. Sakra, jsem génius.


Všechno je emo.

4. listopadu 2014 v 18:17 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
A year ago.
Skupinka lidí. "Víte, že X začala kouřit?"
"Jo. Určitě se tak její problémy vyřeší."
"Je to odporný."
"Já bych si ten hnus nikdy do pusy nestrčil."

Today.
Stejná skupinka lidí. Každý drží v ruce cigaretu. Na svoje slova před rokem už dávno zapomněla a v každém je vidět jediné - zoufalost.


Přijdu si fakt jako idiot. Nejradši bych jen poslouchala emařský písničky a projížděla takový ty emařský tumblr obrázky. Vůbec mi nic nedává smysl. Proč jsem zničila všechnu svojí úctu sama k sobě? A proč jsem to musela zjistit až teď? Ano, musela jsem začít kouřit a totálně se asi 5x opít, aby mi to došlo.(Omg, I'm so fucking awkward) Možná je to kvůli tomu, že jsem někoho poznala a že zase cítím takový ten dobrý pocit, že nejsem takovej samotnej loser.
Září, říjen, listopad.. Jo, vím, dlouho jsem se neozvala. A pro Vaše odpuštění vám sem hodím nějakej emařskej song. Nz.
Jsem tedy opět zpátky s mými články bez hlavy a paty. WELCOME AGAIN FREAKS.

People you've been before
That you don't want around anymore
That push and shove and won't bend to your will
I'll keep them still