Červenec 2014

Nejhorší je, že je to nejhorší.

31. července 2014 v 22:24 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Nachcáno v ledničce, oblečení na střeše, rozdělávání ohně pomocí alkoholu, rozbitý skleničky, hlasitá hudba, mouková válka, ztracený lidi, skákání v oblečení do bazénu, nablito snad úplně všude, kouření, hulení, chlastaní, tancování a skvělá parta pohromadě. Jojo, nejlepší jsou takovéhle soukromé párty.

Potkala jsem HO na akci. Prošli jsme kolem sebe třikrát. Ani jednou jsem se na něj nepodívala. Ani jednou ho nepozdravila. Připadám si fakt jak vyplašený kuře. Ví, že jsem ho přehlížela naschvál? Ale fakt.. proč jsem ho normálně nepozdravila? Who cares.. prostě jsem ho neviděla.

Do píči. Lidi jsou zvláštní. Kamarádka povedla svýho kluka se s jeho nejlepším kamarádem. A on i přesto oboum pomůže. I přesto s obouma vychází. Na jednu stranu mi to přijde hrozně inspirující, ale na druhou stranu.. DAMMIT - co se to kurva stalo se světem? (S NEJLEPŠÍM KAMARÁDEM, SRSLY?)

Ano, musela jsem se v takový zvláštních odstavcích vypsat. Jelikož teď mám brigádu (Ano, workuju! Pozor!), tak nemám skoro vůbec čas. Teď jsou hlavně všichni nějak moc akční. samý akce, chaty, párty.. Fuck it.„Nudím se, ale mám se skvěle.“

23. července 2014 v 13:21 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
Jde tohle vůbec dohromady? Nudit se, ale mít se skvěle? Wtf.. Je to prostě jen jeden status na Facebooku, ale i tak mi už tak tři hodiny vrtá hlavou. Nejde mi to dohromady. Když se nudím, tak se prostě nudím a k tomu hodně přemýšlím, takže se skvěle fakt mít nemůžu. Kdyby tam místo toho "skvěle" bylo "fajn" tak to možná chápu. Ale SKVĚLE? Fakt skvěle? Nudíš se, ale máš se skvěle? CO TO KURVA..
Ty dvě chaty jsem si dost užila, jen jsem možná měla trochu výčitky z toho, že jsem pila asi 5 dní v kuse (Ne, že bych se každý den opila, ale stejně.. damn, co moje mozkový buňky?). Strašně se mi líbí ta má zaneprázdněnost (Je to vůbec slovo?. HA!Říkala jsem to, ztrácí se mi buňky..). Furt teď někde lítám. Asi to vážně budou docela fajn prázdniny (I když sezení u počítače a koukání na seriály a filmy by mi taky nevadilo)
Ano, přinutila jsem se jít 1,3 km na louku, abych něco nafotila. Měla jsem v plánu hlavně západ slunce. Jenže přes tu pojebanou louku, pole a stromy to vůbec nebylo vidět (Dammit, to mi nevyšlo)

Do háje, tohle by bylo skvělý.

Fotky v c.č.

Upusinkujte se.

14. července 2014 v 22:51 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Je docela ironie si na dětským hřišti otevřít večer flašku. (REBEL)

Trocha té muziky.

Už máme jednu čtvrtinu prázdnin skoro za sebou! Dammit! A ještě k tomu snad každý den potkávám nějaký zamilovaný páry. Dvojnásobný Dammit. Se to nějak rozmnožilo za to léto. Kdybych měla kluka, tak asi teď držím hubu a píšu tu, jak jsem strašně zaláskovaná, jenže opak je pravdu, takže jsem spíš něco jako "Aww, zamilovaný pár. Jsou tak sladcí, chce se mi zvracet."
Zítra jedu na chatu, woohoo. (Chata aneb jídlo a chlast nonstop) a poté, co přijedu, jedu na další chatu(Som žádaná). Jsem docela v nouzové situaci, protože můžu zůstat doma (Sama doma! House party!) a nebo můžu jet s rodinou do Legolandu. LEGOLANDU! LEGOLANDU! Boží atrakce a všechno z Lega. DisneyLAND je super boží, tak LegoLAND by měl být taky, ne? Sice stojí rodinné výlety za prd, pokud nemáte stejně starého příbuzného, ale who cares, pro Legoland cokoliv. A navíc mám ráda dlouhý jízdy v autě.. HOLY MOTHER.. pokud bude vedro, tak to beru zpátky.


Kouření (Neblbni, myslím to nezdravý)

3. července 2014 v 23:44 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Hvězdy nám nepřály - Haha, docela by mě zajímalo, jestli kvůli té knížce někdo přestal kouřit

Každej by vám teď asi řekl, že dnešní doba je hrozná a zkažená. Že kouří malý holky, které si stěžují na svůj těžký život a nebo malí kluci, co se chtějí zviditelnit. Furt je docela dost kuřáků, ale ne tolik, jako třeba před třiceti lety (nebo dřív? nebo dýl? I don't fucking know), kdy ještě si většina myslela, že cigarety nejsou tak škodlivý (Teda všichni to nejspíš věděli, ale nemluvilo se o tom. Haha, trochu mi to připomnělo našeho učitele na škole, který měl poměr se studentkou.)
Každej má asi jiný názor na kouření cigaret a hlavně v tom každý vidí jiná negativa a pozitiva. Ok, spíš v tom každý vidí maximální negativum. Já si nemůžu pomoct, ale přijde mi, že kouření cigaret maximálně lidi sbližuje. Pokud kouříte, máte najednou víc přátel (WTF, JAK JE TOHLE KURVA MOŽNÝ) a to teď nemluvím jen o cigaretách, ale i o alkoholu.
Takže začni kouřit a chlastat a jsi za vodou. Ne, takhle to nemyslím. Samozřejmě, že jsou cigarety škodlivé, MYSLI NA SVOJE PLÍCE, BITCH. Ale zase mi přijde špatný ty lidi kvůli tomu takhle odsuzovat. I když půlka lidí kouří právě kvůli tomu případu, že chtějí mít víc přátel, tak se tu stejně najde i druhá půlka, co k tomu má nějaký důvod. (No tak i tak, prý není moc dobrý, když se líbáte s kuřákem) Líbí se mi, jak nejde z tohoto článku vydedukovat, jestli jsem kuřák nebo ne. MUHAHAHA.
Zkrátka - ať si dělá člověk to, co chce, stejně dřív nebo později umře (Ups, není tohle moc krutý? Nezní to moc emařsky? To je fuk.)