Květen 2014

Augustus.

22. května 2014 v 17:51 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
Damn, takovýhle nervy u hokeje jsem neměla sakra dlouho.
Miluju naší českou hymnu.
Už jsem se rozhodla. Svého budoucího kocoura (a klidně i manžela) pojmenuji Augustus. "Hej Auguste!" Jo, to půjde. Zcela vůbec to nemá nic společného s jednou z hlavních postav knihy Hvězdy nám nepřály. Ne. I když Augustus Waters je ten nejvíc super hot kluk pod sluncem a rozhodně by si zasloužil, abych po něm pojmenovala kocoura, tak ne. Nemá to s tím nic společného.
Kurva, kdo by to byl řekl, že už bude konec školního roku? Všichni mají samozřejmě už pohodičku, skoro se neučí, jen na mé škole musíme psát testy posranej každej den. Miluju to.
Podělím se s vámi o (ne)zajímavé fotky v c.č. Začalo mě nějak bavit fotit tyhle prapodivný nápisy.

Kočky mají skvělý život, že?

Awkward. Shit, to je tak složitý slovo.

8. května 2014 v 12:18 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Rande. Furt se tohle slovo používá? Statusy typu "Ááááá dneska rande s ..., nemůžu se dočkat" jsem snad nikdy nespatřila. Mí kamarádi mi nikdy neřekli "Hele musím jít. Mám rande. "Jdu na rande." Ani mě samotný nikdy nikdo neřekl "Pojď semnou na rande" (až do dneška) Byla jsem hodně krát s někým někde na schůzce (Fsgjkshg, lepší slovo mě nenapadlo) o které by se mohlo říkat "rande". Ale nikdy jsem tenhle pojem nepoužívala. Rande. Rande. Rande. To je kurva tak divný slovo. Když mě někdo pozve do kina, nebo ven, vím co od toho očekávat - venčí nebo kino. Ale když mě někdo pozve na rande, tak vlastně sakra vůbec nevím, na co se mám připravovat. Rande stojej za hovno. Ano, možná jen furt hledám nějaký výmluvy, jak se obejít "RANDĚNÍ", protože jsem se ještě pořádně nepřenesla přes to poslední "RANDE". (Přísahám, to je naposledy, co jsem to slovo vyslovila). Končím s touto teorii.
Oh, miluju to spiknutí učitelů proti nám - nevinným žákům. Příští týden v úterý, píšeme 4 velký testy (Ano ano, ještě si pamatuju na začátku roku jak nám říkali, ať se ničeho neobáváme, že máme "právo" psát jen jeden velký test za den) ale vtipný je, že pak po zbytek dní nepíšeme z ničeho. Nemohli nám to přesunou na jiný dny, prostě musíme psát ze všeho v pojebaný ÚTERÝ. Nesnáším úterý a teď do toho ještě tohle. Cítím se jak Grumpy cat.