Duben 2014

Vyjadřuji upřímnou soustrast.

30. dubna 2014 v 17:36 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Hádejte kdo letos dostane cenu zlatého slavíka za "skokana roku"?
Ano, za tohle půjdu do pekla.

Hanba mně. Měla bych si na blog udělat víc času.
Dneska se na mě usmál kluk (WTF, kdo ho podplatil.) Nebyl to takovej ten nagelovanej swag kluk, prostě byl normální, takovej průměrnej. Ale když se usmál, tak úplně asfsgdhd. Fakt jsem si přišla jako taková ta pubertální holka, co je odvařená z každý kraviny. Damn, kluci mají pěknej úsměv.
Haha, mám takový tušení, že jsem minule psala na Velikonoce. a dneska píšu na den Čarodějnic. Vybírám si pěkný dny. Takový hodně chlastací. V pátek jdu do školy. Holly fucking mother(existuje vůbec taková nadávka..?), proč kurva musíme v pátek do školy? (Asi budu nemocná). Dneska žádný alkohol (ani na Velikonoce žádný nebyl), ale je fakt, že jsem si to dost vynahrazovala o víkendu. A o tomhle víkendu si Čarodějnice vynahradím taky. Sakra, nejsem alkoholička.


Mňau.

21. dubna 2014 v 8:41 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
Komické, jak si pořád na něco stěžujeme. Jak bychom chtěli žít perfektní život bez žádného stresu a faleše, ale jen málokomu dojde, že ta nespokojenost, stres a nedokonalost našich životů nás jediná udržuje při životě. (Měla jsem takovou slabší chvilku, chtěla jsem jen působit chytře, lol)
Ano ano, už bylo na čase se ozvat. Plánovala jsem napsat článek už minulej tejden, ale nikdy jsem se k tomu prostě pořádně nedostala. Celý Velikonoční prázdniny jsem vlastně nic nedělala. Jen koukala na filmy a hrála simíky. (A to jsem si přísahala, že se budu učit). Každopádně, užijte si Velikonoce, podivíni.
Rozhodla jsem se sem dát zase nějaké fotky, co jsem nafotila. Sice jsou jenom dvě, ale damn, jsou to koťata. Ano, jsem milovník koček. Kočky jsou takové arogantní bestie, které mají svojí hlavu a jejich přízeň si musíte zasloužit, proto je tak zbožňuju. U psů to tak není, s ním se dá lehce manipulovat. Ne, že bych psy neměla ráda, ale nemám z nich dobrej pocit. Nesnáším, jak jsou až moc přátelští. Radši si držím odstup. Jako kočky.


Umřu mládím.

12. dubna 2014 v 13:26 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Každý se snaží být výjimečný, něčím jiný, ale já se snažím být normální.

Holly mother.., celý týden jsem si přišla jako až moc optimistický člověk. Samozřejmě, že se to včera muselo posrat tím, že jsem začala jako opilá až moc o sobě přemýšlet. Sakra, takhle deep myšlenky jsem neměla hodně dlouho, jen škoda, že jsem si je někam nezapsala. Měla jsem zkrátka takovou citlivou chvilku, že jsem se i málem rozbrečela (A já nikdy nebrečím), přišla jsem si fakt mizerně. Když jsem se ale dneska probudila, říkala jsem si úplně Srsly? Co to sakra s tebou bylo? Bezcitná slečna byla zpátky, ale i tak jsem si ze včerejška hodně vzala, takový poučení. Znova mi to otevřelo oči. Vidíte, ten alkohol není úplně tak na škodu.We miss you, Kurt.

6. dubna 2014 v 18:37 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Předevčírem by měl narozeniny Heath Ledger. Bylo by mi 35.
A včera to bylo 20 let, co umřel Kurt Cobain.

Celej víkend jsem buď koukala na filmy, nebo poslouchala Nirvanu. Holly motherfucker, zítra se mi nechce vůbec, ale vůbec do školy. Moje máma začala sledovat americký seriály. Dneska, když jsme byli nakupovat, na mě zařvala "Hey, man." přes celej obchoďák. Prý to má z Upířích deníků (Srsly, mom?) A taky mi řekla, že není možný, že mi tenhle rok už bude 17 let. Nějak se necítím na to, že by mi mělo být 17. Ani se necítím na to, že mi je 16. Kurva, proč mi třeba není 13? Sice bych byla možná nějaká vylízaná fanynka Justina Biebera, která si stěžuje na svůj živůtek a chodí oblíkaná jak kurva (nic proti.), ale ještě bych neměla plnou hlavu těch všech věcí, co mám teď.
Cítím se hrozně bezmocně. Nerada se svěřuju a dávám nějaký pocity najevo. Jen výjimečně tak učiním u osob, u kterých vím, že jim můžu věřit. Nevěděla jsem, že se můžu v někom až takhle splíst. Nejhorší pocit, když o vás ví nepřítel víc než by bylo normální.