Březen 2014

Být či nebýt?

31. března 2014 v 14:53 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Hamleta jsem nečetla, ale potřebovala jsem nějaký deep nadpis.
Nehorázně mě štve ten posun času. Dneska se mi stávalo snad nejhůř za celý můj život, jelikož jsem vůbec nemohla usnout, ale aspoň jsem se vrátila zase do starých ponocovacích kolejí. Jednu dobu jsem spala třeba jen čtyři - pět hodin denně (you crazy witch..), ale vtipný bylo, že mi to ze začátku fakt stačilo a stávalo se mi skvěle. Pak to mělo ale své důsledky samozřejmě.
Mám zase takovou tu seriálovou éru. Takže když už se zdržím na počítači, tak většinou koukám a stahuju seriály jako Supernatural, Dexter a Doctor Who. Ne, nekoukám moc na takový ty swagyolo teen seriály jako PLL, TVD nebo podobný habaďury. Jediný teen seriály, co sleduju jsou Glee a AHS. A teď jsem si vzpomněla, že zítra vyjdou poslední díly HIMYM. Sakra, budou mi chybět. O seriálech bych mohla žvanit fakt klidně i hodiny. Proč to takhle nemám i s učením do školy?

Jsem akční člověk.

27. března 2014 v 22:11 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Vtipný, že s ní děláš úplně stejné věci jako se mnou. Vtipný, že bych ještě před třemi měsíci pro tebe udělala všechno. Vtipný..

O víkendu (Uh, skoro týden jsem se neozvala) jsem dočetla Hvězdy nám nepřály. Musím říct, že jsem měla dost smíšený pocity. Tohle se mnou knížka dlouho neudělala a docela mě to inspirovalo zase pravidelně číst. Jupí.
Nikdy bych nevěřila, že tohle někdy řeknu, ale mám docela fofr. Mám celý týden včetně víkendu naplánovaný do poslední minuty. No do prdele, stává se ze mě docela akční člověk. Když furt něco dělám a nesedím jenom u počítače, ty dny docela utíkají rychle. Nemám na mysli ale dnešní tři hodiny matiky. Jo, dneska jsme měli tři hodiny (TŘI.. ZKURVENÝ.. HODINY..) matematiku. Já mám matiku docela ráda. Matika mi nevadí, ale učitelka jo.

Karma - co je dobro a co je zlo?

22. března 2014 v 13:31 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
(These are the things, the things we lost, the things we lost in the fire fire fire ♫)

Docela jsem zaznamenala to, že hodně lidí věří v karmu aneb dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Já jsem spíš taková realistka, která v tohle chtěla věřit, ale nepřišlo jí to dostatečně logický. Ale musím uznat, že je to velice dobrá teorie. Ale jak můžeme vědět, že člověku pomáháme? Jak můžeme vědět, že mu to prospívá? Jak můžeme vědět, že je to dobře? Možná, že se snažíme pomáhat, ale třeba člověku spíš škodíme. Hodně lidí totiž na vše kouká jen z jednoho pohledu. Například matka a dcera. Dcera má nadváhu a matka si přeje, aby zhubla. Matka dělá vše pro to, aby jí pomohla. Nakonec jí pomůže, ale neuvědomuje si, že dceři způsobí deprese a třeba anorexii a pak smrt. (Lol, to je první, co mě napadlo. Don't judge me.) Takže jak se k ní má teda karma zachovat? A nebo vrah, který zabije nějakého sadistického úchylotyrana. Sice je špatný, ale zbavil se člověka, který by nejspíš ublížil mnoha životům. Takže vlastně udělal něco dobrého, ne?
Každý na tohle má jiný názor. Ale jediné co chci tímhle článkem říct je, že mi přijde stupidní něco rozdělovat na DOBRÉ a ŠPATNÉ. Protože neexistuje NIC a NIKDO, kdo by byl úplně svatý a nebo totálně zlý. V každém (Ano, v KAŽDÉM) je půlka dobra a půlka zla, jen ji každý vidí jinak. A právě proto nemůže podle mě karma existovat.

Netuším, jestli jsem jen unavená nebo prostě líná

18. března 2014 v 17:16 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Můj víkend byl opravdu zajímavý. Určitě každého zajímá (jojo, určitě jo) jak božský jsem měla víkend a určitě by si to všichni přáli slyšet (číst?) do detailu. Ale moje lenost se zmůže jen na stručné podání. Takže - Pila jsem, léčila se z kocoviny poté jsem opět pila a pak se opět léčila. Nechápu, proč mi bylo blbě. Asi se mému žaludku už tohle přestává líbit. Ale jo, jsem živá a jsem opět tu. A i přes kocovinu jsem si víkend užila.
Někdy mám pocit, že mají nějací lidi své mrzuté nepříjemné dvojče a každý ráno si s ním dávají kámen nůžky papír, kdo z nich půjde mezi lidi. Nemám ráda náladoví lidi, i když já jsem sama náladová. Ok, beru zpět - náladoví lidi mi nevadí. Spíš mi vadí, když si někdo vylejvá svojí zlost bezdůvodně na někom, kdo si to nezaslouží. Tohle ale dělám taky. Nene, už vím co mě sere. Sere mě, jak lidi kritizují ostatní za to, co dělají a přitom většinou kritici dělají úplně to samý - což je přesně můj případ. FUCK THIS SHIT. Prostě mě serete všichni (Haha, přijdu si teď jak misantrop.)

Kdyžtak umřu na otravu alkoholem. Ne, to snad ne.

13. března 2014 v 15:08 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
(The Doors mě nikdy neomrzí.)

Až budu stará, nebudu nikdy nic nosit s levhartím, leopardím nebo gepardím vzorem. Fakt.

Celý týden jsme neměli chemii, němčinu a matiku. Tím pádem se tento týden stal snad nejpohodovějším v mé historii chození do školy a musím přiznat, že jsem se do tý zajebaný školy i docela tešila. Můj víkend bude.. náročnej. Sakra, jak já se na víkend ještě tak předevčírem těšila, ale teď mám větší a větší obavy, že se něco posere. Dlouho jsem nebyla na nějaké akci. Dlouho jsem nepila. Ok, sice zas tak dlouho ne, ale docela mi to chybí. Je to pro mě snad jediná možnost, jak se pořádně odreagovat. Nemusím se ožrat jak prase a nevědět o sobě. Prostě se potřebuju trochu napít a být v náladě. Člověk najednou nemusí řešit kraviny, má lepší náladu a víc sebevědomí. Jo, na víkend se těším.Zdravím, sluníčko.

10. března 2014 v 15:54 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
I já objevila stránku zvanou Omegle.com a musím říct, že je to docela vtipný si psát s "cizinci". Ale když narazíš na nadržence a nebo na fanynky popových zpěváků, který se řídí slovem "yolo", tak nevíš, jestli si z nich dělat naschvál prdel a nebo radši vypnout počítač. Přemýšlím, že sem dám jednu z mých konverzací, buď kde jsem si hrála na sériového vraha, neviditelného mimozemšťana a nebo na catwoman.
Můj víkend se vydařil i přesto, že se se mnou pořád táhla ta špatná nálada. Byla jsem se svými retardovanými kamarády venku na takovém malém tripu. Jo, samozřejmě, že jsem si vzala foťák. Ještě včera večer jsem usínala s hroznou náladou, ale i přesto, že jsem se příšerně vyspala a celé ráno nestíhala, jsem se měla fajn. Jako kdyby ta špatná nálada zmizela. Jako kdybych najednou neměla se kvůli čemu trápit a stresovat. Uff, díky bohu.
Čtu knížku Hvězdy nám nepřály. Mám se prý připravit, že mě to emočně položí. Muhaha, jsem připravená. Třeba ve mně je trochu soucitu a emocí a třeba mě ta knížka vážně dostane a zlomí mi srdce na několik kousků. Kdo ví.
fotky v c.č.

Brr, Fuj, Ahsjhs

7. března 2014 v 16:55 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
(Ano, ten nadpis článku má hloubku.)
Nejde pospat slovy jak nádherná je tahle skladba a co všechno pro mě znamená. Ještě k tomu je z toho nejlepšího romantickýho filmu.

Jak se pozná láska? Co když to, co cítíme, není láska k druhé osobě, ale jen nějaká pouhá iluze, a nebo záminka, abychom si něco dokázali?. Nechci být zamilovaná. Nechci se na někoho vázat. Proto hledám aspoň nějaký výmluvy, který by potvrdili, že prostě do nikoho zamilovaná nejsem. (Fuj, nerada vyslovuju to slovo)
Tenhle týden byl fajn. Nenáročnej. Dva dny jsem ve škole chyběla, asi proto mi to tak uteklo. Každopádně moje divná nálada pořád pokračuje (možná to způsobují krámy) a já čím dál tím víc musím uvažovat o tom, co bude. Asi proto tolik té pesimistické nálady. Tohle bude poslední ulejvací víkend, takže si ho hodlám pěkně líně užít. Příští víkendy už mě čekají párty, akce a srazy. Zase se ze mě stane ten přátelský společenský člověk. Snad.

Horoskopy

6. března 2014 v 13:46 | Slečna bez tváře |  Pojď se vyzpovídat
Horoskopy mi vždycky přišly jako největší pičovina světa. Pořád nechápu, jak si někdo může koupit časopis ala bravíčko kvůli horoskopu, kde ti napíšou úplný hovno a nebo takovou tu vychcanou řeč, která vlastně padne na každýho. Jenže jednou, když jsem dělala doprovod mé mámě při jejím srazu kamarádek a ony se o tomhle tématu začaly bavit, docela mě to překvapilo a zaujalo. Na těch horoskopech možná něco pravdy bude, když se o to začnete pořádně zajímat. Nemyslím takový to "Jsi kozoroh, tím pádem se zítra budeš mít skvěle a potkáš svojí vysněnou lásku, ale pozítří budeš mí na hovno den, deal with it.", ale spíš to, jak tě charakterizuje to znamení. Třeba znamení Beran. Přísahám, že všichni v tomhle znamení, co znám, jsou neuvěřitelní sviňácký rejpalové. Nebo třeba já jsem Štír. Když jsem četla tu charakteristiku jako "Touží po uznání, dokáží maskovat své city, jsou tvrdošíjní v názorech" říkala jsem si: Holly fuck! That's fucking me!
Asi je jasný, že se to nebude shodovat u každého. Jen říkám, že mě dost překvapilo, že znamení zvěrokruhu mě má tak prokouknutou.
Proto se ptám vás, obyčejných mudlů, sedí na vás taky znamení zvěrokruhu? Čtete si horoskopy?
Signs of the zodiac vector art

Zrušme pondělky

4. března 2014 v 18:19 | Slečna bez tváře |  Kecy, co nikoho nezajímají
Jsem si jistá, že kdyby se chodilo do školy od úterý, člověk by nebyl tolik zpruzenej. Mohly by třeba existovat dvě neděle. Mně by to vyhovovalo. Neděle by vlastně mohla bejt klidně i 7 dní v týdnu. Damn, I'm genius.
Začíná mi zase vadit být mezi lidmi. Ani nevím proč, vždycky se snažím co nejvíce zapadnout a co nejvíce se přátelit, ale teď prostě to zase nejde. Prostě mi opět vyhovuje stát někde bokem a hlavně s nikým moc nekomunikovat (feel like a loser).
Čím dál tím víc si začínám všímat, že lidi se stejnou povahou si lezou totálně na nervy. Zkrátka, že mnoho lidí má kamaráda/kamarádku úplně jiné povahy. Fascinující! Ale asi to mám taky tak. Obdivuju lidi, co jsou úplně jiní než já. Co si třeba dokážou víc otevřít hubu a víc se vyzpovídat, nebo mají hodně sebevědomí. A zase lidi, co jsou stejní jako já, nebo dělají něco, co dělám i já, mě neskutečně serou.

Jsem umělec jak dělo.

3. března 2014 v 14:35 | Slečna bez tváře |  Slečna umělkyně
Leonardo DiCaprio opět nedostal Oscara. Vtipy o něm mohou pokračovat. A já mu ho tolik přála.
Asi začnu pomalu vyvražďovat ty třináctileté pipinky. Pokud ti je 13 a nekouříš, neřežeš se a netvrdíš, jakej máš těžký život, který nikdo nemůže pochopit, tak ti tleskám. A pokud ne, tak jednoho dne u sebe čekej Dextera.
Taky jsem postřehla, že je strašně IN teď tvrdit, že jsi bi/gay a nebo lesba a o všech tvrdit jaký jsou homofobové. WTF? Já zbožňuju gaye, ale když ti malý děcko, co pomalu ještě ani nedrželo v ruce tu svojí nudli tam dole, začne říkat, že je strašnej bisexuál, tak je to na facku.
Včera jsem se přinutila zvednout zadek a jít aspoň něco nafotit. To sluníčko umí docela zvednout náladu. Vcelku jsem ráda, že už zase můžu nosit tenisky. Tahle zima byla fakt na hovno. Nebyl sníh, ale byla zima. Komu se kurva líbí zima bez sněhu? Jo, docela se těším na to jaro.
Fotky v celém článku.